תוכניות לימוד

הפקולטה לכלכלה

לימודי תואר ראשון בכלכלה

מועמדים יקרים,

כפי שכולנו יודעים הכלכלה מניעה את העולם – את הכלכלה, החברה והפוליטיקה. הפקולטה לכלכלה של המכללה האקדמית אשקלון מציעה תכניות לימודים לקראת תואר ראשון (B.A) בארבעת מסלולים: תואר בכלכלה וחשבונאות, כלכלה וניהול, כלכלה ובנקאות וכלכלה ולוגיסטיקה. לימודי הכלכלה מספקים תשתית עיונית ומעשית מוצקה ולכן השילוב של לימודי בסיס בכלכלה ולימודים מקצועיים יותר הוא חיוני. להלן פירוט של התוספת המקצועית של כל אחד מהחוגים מעבר ללימודי הכלכלה שנלמדים בכולם:

תואר ראשון בכלכלה - המסלולים

B.A. בכלכלה וחשבונאות

הלימודים במסגרת תכנית זאת מקנים את היכולת לטפל בידע חשבונאי ומכשירים את התלמיד למילוי תפקידים בתחום החשבות וראית החשבון. שלוש שנות לימוד בתוספת שנת השלמה מכינים את הסטודנט לשתי הבחינות הסופיות של מועצת רואי חשבון. עמידה בבחינות מקנה את התואר "רואה חשבון" של לשכת רואי החשבון בישראל. קראו עוד על לימודי כלכלה וחשבונאות.

B.A. בכלכלה וניהול

הלימודים במסגרת תכנית זאת מקנים את הבנת הארגון ויכולת הניהול בכל התחומים, כולל: מימון, ניהול משאבי אנוש, ניהול מערכות ייצור. בלימודים קיים שילוב עיוני ויישומי התורם להעשרת תפקודו של כל מנהל.

B.A. בכלכלה ובנקאות

הלימודים במסגרת תכנית זאת מקנים את הבנת מערכת התיווך הפיננסי: שוק הכספים ושוק ההון. ידע זה חיוני כיום לכל שכיר ועצמאי המבקש להשתלב בשוק העבודה המודרני ואף דרוש לצורך הניהול הפיננסי של החברה.

B.A בכלכלה ולוגיסטיקה

הלימודים במסגרת תכנית זאת מקנים את הידע הדרוש להבנת ניהול מלאי המגשר בין ביקוש והיצע או בין לקוחות לספקים כדי שיהיה בסיס ליעילות תפעולית ועסקית. לימודי הלוגיסטיקה לצד לימודי הכלכלה, מקנים את הבסיס הנדרש למנהלי לוגיסטיקה (רכש ,מלאי והפצה) ומנהלי שרשרת ההספקה.

בואו ללמוד תואר בכלכלה במכללת אשקלון

נוסף על הידע המיוחד שתרכשו בכל אחד מהחוגים כללנו בתוכנית של לימודי תואר בכלכלה גם ידע בסיסי במשפט, חשבונאות, שיווק ושימושי מחשב. כמו כן, ניתן לבחור קורסים מתוך מאגר מגוון של קורסים כגון: כלכלת עבודה, מבוא לתורת המשחקים, תורת הפירמה, ניהול פנסיוני וארגון תעשייתי. צוות המרצים בפקולטה מורכב מסגל אקדמי בכיר ומנוסה בתחומים הרלוונטיים. סיום לימודי תואר ראשון בכלכלה מאפשר את המשך הלימודים לתואר שני, ואכן, בוגרים שלנו מכל המסלולים סיימו בהצלחה לימודי תואר שני באוניברסיטאות המחקר בישראל. בנוסף, במסגרת הפקולטה לכלכלה אנו מציעים תואר שני (M.A.) בכלכלה יישומית.  אני מציעה לך להצטרף ולרכוש השכלה גבוהה בתחום עכשווי, עיוני ושימושי כאחד. אנו  נלווה אותך במהלך הלימודים ונעשה כמיטב יכולתו כדי לספק מסגרת לימודים מעניינת, מאתגרת ותומכת.
 
בברכת הצלחה,
פרופ' נוימן שושנה

דיקנית הפקולטה לכלכלה

קראו עוד על לימודי כלכלה במכללה:
החוג לכלכלה וניהול החוג לכלכלה ובנקאות החוג לכלכלה ולוגיסטיקה החוג לכלכלה וחשבונאות סגל

הרשמו לקבלת פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למרכז ההרשמה חייגו: 9990*

המכללה האקדמית אשקלון, רח’ בן צבי 12, אשקלון 78211