תוכניות לימוד

הפקולטה לעבודה סוציאלית

הפקולטה לעבודה סוציאלית


מועמדים יקרים,
אם אתם אוהבים לעזור לאנשים, אם אתם אוהבים להביא שינוי בחייהם של אנשים ולהשפיע על יצירת חברה צודקת, בואו והצטרפו אלינו ללמוד מקצוע - תואר בעבודה סוציאלית - B.S.W - במכללה האקדמית אשקלון.

תוכניות לימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית


בפקולטה לעבודה סוציאלית מתקיימות שלוש תכניות:
B.S.W. בעבודה סוציאלית - תכנית תלת שנתית.
B.S.W. בעבודה סוציאלית - תכנית להסבת אקדמאים - תכנית דו שנתית.
 לבעלי תואר ראשון.
תואר שני בעבודה סוציאלית (M.S.W.)- תכנית דו שנתית לבוגרי תואר ראשון בעבודה סוציאלית.

מקצוע העבודה הסוציאלית מאופיין באתגרים אקדמיים ופרקטיים. מקצוע שחודר לכל שכבות האוכלוסייה הזקוקות להתייחסות ומעורבות טיפולית, תמיכה וסיוע חברתי. מטרתו העיקרית היא להפוך את ערך ה”חסד”, כפי שבא לידי ביטוי בתרבותנו היהודית ובתרבויות עמים אחרים ואת הידע הרב שבו, למקצוע אנושי רב-מימדי.

לימודי עבודה סוציאלית יאפשרו לכם לרכוש ידע נרחב ביותר בתהליכי התנהגות והתפתחות אנושית בכלל והבנת היחיד במעגל החיים המשפחתי בפרט. בעולם מורכב ומפותח כשלנו, רכישת השכלה אקדמית בתחום זה מאפשרת מיומנויות מקצועיות להבנת יחידים, קבוצות וקהילות בחברה ומקנה דרכים לסייע להם בהתמודדויות עם אתגרי קיום והתפתחות.
למען בניית עתידכם המקצועי, אנו מקיימים בכל תקופת הכשרתכם לימודים תיאורטיים המשולבים בהכשרה מעשית בתחומי התמחות רבים ומגוונים, בתחום הפרט, הקבוצה והקהילה.

בברכת הצלחה,
פרופ' מנחם מוניקנדם
דיקן הפקולטה לעבודה סוציאלית

תנאי קבלה לעבודה סוציאלית

תהליך הקבלה ללימודי עבודה סוציאלית במכללה האקדמית באשקלון מתנהל על ידי ועדת הקבלה של המכללה ועל פי התנאים שנקבעו על ידי בית הספר לעבודה סוציאלית או גורם מוסמך אחר. בכל שאלה לגבי תנאי קבלה לעבודה סוציאלית יש להשאיר פרטים בתחתית האתר או לפנות למרכז ההרשמה.

מידע נוסף על לימודי עבודה סוציאלית במכללת אשקלון:

החוג לעבודה סוציאלית תוכנית לימודי עבודה סוציאלית מרצים בבית ספר לעבודה סוציאלית
החוג לעבודה סוציאלית הסבת אקדמאים לעבודה סוציאלית סגל

הרשמו לקבלת פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למרכז ההרשמה חייגו: 9990*

המכללה האקדמית אשקלון, רח’ בן צבי 12, אשקלון 78211