תוכניות לימוד

החוג לסיעוד*

תואר ראשון בסיעוד

ראש החוג תואר ראשון לסיעודמועמדים יקרים,
עם פתיחת ההרשמה אני מזמינה אתכם להצטרף אלינו, לרכוש את מקצוע הסיעוד, בחוג לסיעוד במכללה האקדמית אשקלון. אם אתם סקרנים, מחפשים אתגר ועניין, מוכנים לסייע לזקוקים לכם, מוכנים להתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת וחידושים מתמידים, מחפשים אפשרויות קידום וגיוון מקצועי ומוכנים להשקיע ברכישת מקצוע אקדמי ייחודי, מקצוע הסיעוד הוא בשבילך. תחושת השליחות וההגשמה העצמית מצטרפים גם לאפשרויות תעסוקה מגוונות. עם פתיחת ההרשמה אני מזמינה אתכם להצטרף אלינו, לרכוש את מקצוע הסיעוד, בחוג לסיעוד במכללה האקדמית אשקלון. אם אתם סקרנים, מחפשים אתגר ועניין, מוכנים לסייע לזקוקים לכם, מוכנים להתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת וחידושים מתמידים, מחפשים אפשרויות קידום וגיוון מקצועי ומוכנים להשקיע ברכישת מקצוע אקדמי ייחודי, מקצוע הסיעוד הוא בשבילך. תחושת השליחות וההגשמה העצמית מצטרפים גם לאפשרויות תעסוקה מגוונות.

לימודי אחיות - לימודי סיעוד במכללת אשקלון

התכנית ללימודי תואר ראשון בסיעוד נועדה להכשיר אח/ות מוסמכ/ת ברמה אקדמית למגוון תפקידים, ברמה התחלתית, במערכת הבריאות- בבתי חולים, בתי אבות ובקהילה- על בסיס ידע מדעי רחב במדעי הסיעוד, הרפואה, החברה וההתנהגות, עליהם מושתתת העשייה הסיעודית בכל תחומיה. כמקצוע מרכזי במערכת הבריאות, למקצוענות בסיעוד השפעה על איכות ויעילות הטיפול הסיעודי המוענק. מטרת תכנית הלימודים משקפת את הצרכים המשתנים במערכת הבריאות, את הערכים והמושגים המרכזיים של מקצוע הסיעוד וכיווני התפתחותו, את דרישות המערכת האקדמית ואת צרכי הלומדים. לבוגרי התכנית יוענק תואר בוגר בסיעוד (B.S.N) ותעודת אח/ות מוסמכ/ת, בכפוף להצלחה בבחינת הרישוי הממשלתית של משרד הבריאות.

תנאי קבלה לתואר ראשון בסיעוד

הקבלה ללימודי תואר ראשון נעשית באמצעות ועדת הקבלה של המכללה האקדמית אשקלון על פי תנאים שנקבעו על ידי החוג לסיעוד או גורם מוסמך אחר. בשאלות ופניות לגבי תנאי קבלה ללימודי תואר בסיעוד במכללת אשקלון נא להשאיר פרטים בתחתית האתר או לפנות למרכז ההרשמה. הצטרפו אלינו!

* הענקת התואר מותנית באישור המועצה להשכלה גבוהה

בברכת הצלחה
פרופ' טובה הנדל,
ראש החוג לסיעוד
קראו עוד על לימודי תואר ראשון בסיעוד במכללת אשקלון:

לימודי בריאות הציבור תואר ראשון בסיעוד סגל המרצים
ביה"ס למדעי הבריאות תוכנית לימודים בסיעוד סגל

הרשמו לקבלת פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למרכז ההרשמה חייגו: 9990*

המכללה האקדמית אשקלון, רח’ בן צבי 12, אשקלון 78211