תוכניות לימוד

M.S.W. בעבודה סוציאלית*

תואר שני .M.S.W בעבודה סוציאלית

תואר בעבודה סוציאליתמועמדים יקרים,
התכנית הייחודית והחדשנית ללימודים לקראת תואר שני בעבודה סוציאלית (.M.S.W) של המכללה האקדמית אשקלון שואפת להעמיק את הידע התיאורטי, האמפירי והמעשי של העובדים הסוציאליים בתחום הזקנה, תוך כדי ראייה רחבה של צרכי הפרט, המשפחה, הקהילה והחברה, ולהקנות לסטודנטים ראייה ביקורתית על השירותים החברתיים. השאיפה היא להתמקד בהמקצעות על ידי העמקה, לצד פיתוח מיומנויות ויכולות לראייה רחבה ומעמיקה של בעיות חברתיות ואישיות.

התכנית מתמקדת בטיפול באתגרים העומדים בפני ציבור העובדים הסוציאליים- במיוחד בתחום הזקנה. היא מיועדת לעובדים סוציאליים בלבד והיא נלמדת ברוח ערכי העבודה הסוציאלית. תכנית הלימודים מהווה תשתית נרחבת למוקדים נוספים של התמחויות והיא תשפר את המיומנויות של העובדים הסוציאליים בתחומים רבים ומגוונים.

בזכות הגישה האינטגרטיבית של הלימודים, הלימודים ישמשו את בוגרי התכנית במהלך דרכם המקצועית, ויהוו בסיס להתפתחותם האישית והמקצועית לאחר קבלת התואר.

בברכת הצלחה,
פרופ' מנחם מוניקנדם
דיקן הפקולטה לעבודה סוציאלית

*הענקת תואר שני בעבודה סוציאלית מותנית באישור המועצה להשכלה גבוהה

תנאי קבלה לתואר שני בעבודה סוציאלית

תהליך הקבלה ללימודי תואר שני בעבודה סוציאלית (M.S.W) במכללה האקדמית באשקלון מתנהל על ידי ועדת הקבלה ועל פי התנאים שנקבעו על ידי בית הספר לעבודה סוציאלית או גורם מוסמך אחר. בכל שאלה לגבי תנאי קבלה לעבודה סוציאלית יש להשאיר פרטים בתחתית האתר או לפנות למרכז ההרשמה.
קראו עוד: לימודי עבודה סוציאלית
קראו עוד: תואר שני בקרימינולוגיה

מידע נוסף על תואר בעבודה סוציאלית (M.S.W):

תואר שני בעבודה סוציאלית תואר בעבודה סוציאלית
.M.S.W בעבודה סוציאלית תכנית לימודים לתואר "מוסמך" סגל

הרשמו לקבלת פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למרכז ההרשמה חייגו: 9990*

המכללה האקדמית אשקלון, רח’ בן צבי 12, אשקלון 78211